Добавить в Избранное   Сделать Стартовой  
 
   
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Обратная связь     |     RSS 2.0
Реклама
Личный кабинет
Логин :
Пароль :

» Регистрация
» Напомнить пароль?
Навигация по сайту
Опрос посетителей
По Вашему мнению взяточничество больше распостранено?

В прокуратуре
В суде
В налоговой
В МЧС
В милиции

Архив новостей
Июнь 2015 (3)
Май 2015 (15)
Апрель 2015 (1)
Декабрь 2014 (1)
Октябрь 2014 (3)
Июль 2014 (5)
Приговор суда инфо » Документы следствия » Заява про відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження (за новим КПК)

 

Заява про відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження (за новим КПК)

в разделе: Документы следствия Просмотров: 4227
До _________________міськрайонного суду
_______________________________ області
Прокурора у кримінальному провадженні
стосовно __________________________ПІБ
за ч. 1 ст. 187 КК УкраїниЗАЯВА
про відновлення втрачених матеріалів кримінального провадженняВироком ____________ міського районного суду ____________ області від 15 березня 2010 року __________ПІБ визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі; на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки, з покладенням обов’язків, передбачених пп. 2, 3, 4 ст. 76 КК України.

За даними ______________ прокуратури ___________ області у цьому судовому розгляді брали участь: прокурор ____________ПІБ., підсудний – ______________ПІБ, який проживає у м. _________ по вул. __________________, буд. __, кв. __, захисник підсудного – ___________ПІБ, який проживає у м. ________________ по вул. __________________, буд. __, кв. __, потерпілий – ______________, який проживає у м. ________________ по вул. _____________, буд. __, кв. __.

1 червня 2012 року ______________ПІБ затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України, а 10 червня 2012 року йому за цією ж статтею КК України пред’явлено обвинувачення. Оскільки ______________ПІБ обвинувачується у вчиненні злочину під час іспитового строку, а також попередня судимість впливає на кваліфікацію нового злочину за ознакою вчинення його особою, яка раніше вчинила розбій, та з метою належного встановлення особи обвинуваченого, існує необхідність долучити до матеріалів кримінального провадження, що розслідується, попередній вирок _____________ міського районного суду _______________ області від 15 березня 2010 року щодо ____________ПІБ

21 квітня 2011 року в приміщенні архіву _____________ міського районного суду _______________ області сталася пожежа, під час якої була знищена частина кримінальних справ, серед яких і кримінальна справа щодо ________________, що підтверджується довідкою ______________ міського районного суду _______________ області про неможливість надання офіційно затвердженої копії вироку щодо _____________ у зв’язку зі втратою кримінальної справи стосовно ____________________ПІБ внаслідок пожежі.

Копії деяких документів кримінальної справи щодо _____________ПІБ за ч. 1 ст. 187 КК України знаходяться в наглядовому провадженні №_____ ____________ прокуратури ___________ області. Також копії вироку щодо _______________ПІБ знаходяться у __________ кримінально-виконавчій інспекції __________ області за адресою: вул. ______, 40 у м. _________, та за місцем проживання засудженого ____________ПІБ, який проживає у м. ____________ по вул._____________, буд. _, кв. _.

Отже, з метою забезпечення повноти розслідування нового кримінального провадження щодо ____ПІБ, зокрема, повного встановлення особи обвинуваченого, існує необхідність відновлення втраченого вироку _____________ міського районного суду _______________ області від 15 березня 2010 року щодо _______________ПІБ.

У зв’язку з викладеним, керуючись статтями 524, 525, 526, 527 КПК України,ПРОШУ:


Відновити матеріали кримінального провадження щодо _________ПІБ, а саме: вирок ____________ міського районного суду ____________ області, яким ___________ПІБ засуджено ч. 1 ст. 187 КК України до 5 років позбавлення волі; на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки, з покладенням обов’язків, передбачених пп. 2, 3, 4 ст. 76 КК України,

Додатки:

1. Документи наглядового провадження № ________ щодо _____________ПІБ на 20 арк.

2. Копія довідки ____________ міського районного суду _________ області про неможливість надання офіційно затвердженої копії вироку щодо ________________ПІБ у зв’язку з втратою кримінальної справи щодо _________________ПІБ внаслідок пожежі на 1 арк.Прокурор у кримінальному провадженні ______________ ______________ 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:
 
Новости партнёров
Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.yandex.ru/index.rss)

Облако тэгов
Популярные статьи
Календарь
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Реклама на сайте
Счётчики
 
"ПРИГОВОР СУДА ИНФО" © 2011-2014. Все права защищены. Копирование материалов сайта возможно только с указанием активной индексируемой гиперссылки на наш сайт.Все материалы сайта предоставляются исключительно для ознакомления. Владелец сайта не несет ответственности за их практическое использование.
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Контакты     |     Статистика сайта     |     Карта сайта     |     RSS 2.0