Добавить в Избранное   Сделать Стартовой  
 
   
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Обратная связь     |     RSS 2.0
Реклама
Личный кабинет
Логин :
Пароль :

» Регистрация
» Напомнить пароль?
Навигация по сайту
Опрос посетителей
По Вашему мнению взяточничество больше распостранено?

В прокуратуре
В суде
В налоговой
В МЧС
В милиции

Архив новостей
Июнь 2015 (3)
Май 2015 (15)
Апрель 2015 (1)
Декабрь 2014 (1)
Октябрь 2014 (3)
Июль 2014 (5)
Приговор суда инфо » Документы следствия » Постанова про проведення контролю за вчиненням злочину

 

Постанова про проведення контролю за вчиненням злочину

в разделе: Документы следствия Просмотров: 4137
ПОСТАНОВА
про проведення контролю за вчиненням злочину


м. ______________
12 січня 20__ року


Прокурор ___________ області державний радник юстиції 3 класу П.І.Б.______________, розглянувши матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № _____________ від 10.01.20__, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.305 КК України,-

В С Т А Н О В И В :


2 січня 20__ року в аеропорт міста Відень (Австрія) авіапоштою рейсом № _____ з Мексики надійшло міжнародне поштове відправлення № ____________ з дитячими іграшками. На посилці зроблено напис «П.І.Б.______________, місце проживання: місто _____________, вулиця _____, _____, кв.__».

Під час проведення австрійськими працівниками митниці митного огляду вказаного поштового відправлення в іграшках виявлено наркотичний засіб (героїн), загальною вагою 3500 гр. Це підтверджено тестом ESA-Kokain-Test.

10 січня 20__ року вказане поштове відправлення надійшло на територію ____________ обласного вузла державного підприємства спеціального зв’язку «EMS Ukraine». Того ж дня у відділі митного оформлення міжнародних поштових відправлень ________________ митниці ДМС України при проведенні митного оформлення зазначеного міжнародного поштового відправлення виявлено порошкоподібну речовину білого кольору, яка, згідно з довідкою спеціаліста ____________ № ______________ від 11 січня 20__ року, містить у своєму складі наркотичний засіб (героїн) загальною вагою 3500 гр.

У зв’язку з тим, що в діях відправника і одержувача посилки вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 305 КК України, з метою встановлення особи, яка виступає фактичним одержувачем відправлення №___________, викриття та ліквідації каналу контрабанди наркотичного засобу, документування та припинення протиправної діяльності всього кола осіб, причетних до його організації та функціонування, керуючись ст.ст. 110, 246, 251, 252, 271 КПК України, Законом України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними» та вимогами Інструкції про порядок проведення оперативної закупівлі та контрольованого постачання товарів, предметів і речовин, у тому числі заборонених для обігу, у фізичних та юридичних осіб незалежно від форми власності, затвердженої спільним наказом МВС України, СБУ, ДПА України №1065дск/307дск/482дск від 30.11.2001,-

П О С Т А Н О В И В :


1. Вилучити з обігу речовину зі вмістом героїну, яка знаходиться в міжнародному поштовому відправленні №___________, замінивши її на речовину такого ж самого кольору та ваги.

2. Для одержання доказів злочинної діяльності, пов’язаної з контрабандою героїну, провести негласну слідчу (розшукову) дію, а саме контроль за вчиненням злочину шляхом контрольованої поставки.

3. Здійснення заміни героїну, який знаходиться в зазначеній посилці, та проведення контрольованого постачання доручити оперативним співробітникам УСБУ України в ____________ області у взаємодії з _____________ митницею ДМС України та ____________обласного вузла державного підприємства спеціального зв’язку «EMS Ukraine».

4. Копію постанови направити для виконання УСБУ України в ______________ області у взаємодії з ___________ митницею ДМС України та __________________ обласного вузла державного підприємства спеціального зв’язку «EMS Ukraine».
Прокурор _____________ області
державний радник юстиції 3 класу П.І.Б.______________ 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:
 
 

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 

Новости партнёров
Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.yandex.ru/index.rss)

Облако тэгов
Популярные статьи
Календарь
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Реклама на сайте
Счётчики
 
"ПРИГОВОР СУДА ИНФО" © 2011-2014. Все права защищены. Копирование материалов сайта возможно только с указанием активной индексируемой гиперссылки на наш сайт.Все материалы сайта предоставляются исключительно для ознакомления. Владелец сайта не несет ответственности за их практическое использование.
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Контакты     |     Статистика сайта     |     Карта сайта     |     RSS 2.0