Добавить в Избранное   Сделать Стартовой  
 
   
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Обратная связь     |     RSS 2.0
Реклама
Личный кабинет
Логин :
Пароль :

» Регистрация
» Напомнить пароль?
Навигация по сайту
Опрос посетителей
По Вашему мнению взяточничество больше распостранено?

В прокуратуре
В суде
В налоговой
В МЧС
В милиции

Архив новостей
Июнь 2015 (3)
Май 2015 (15)
Апрель 2015 (1)
Декабрь 2014 (1)
Октябрь 2014 (3)
Июль 2014 (5)
Приговор суда инфо » Нормативно-правовые акты Украины » Постанова "Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб"

 

Постанова "Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб"

в разделе: Нормативно-правовые акты Украины Просмотров: 1738
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 грудня 2011 р. № 1363

Київ


Про затвердження Порядку інформування
центрів з надання безоплатної вторинної правової
допомоги про випадки затримання осіб


(Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 504 від 06.06.2012)

Відповідно до статті 27 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.


Прем’єр-міністр України
М. АЗАРОВ


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету
Міністрів України
від 28.12.2011 р. № 1363


ПОРЯДОК
інформування центрів з надання
безоплатної вторинної правової допомоги
про випадки затримання осіб


(У тексті Порядку слова «Центр правової реформи і законопроектних робіт при Мін’юсті» та «Центр правової реформи» у всіх відмінках замінено відповідно словами «Координаційний центр з надання правової допомоги» та «Координаційний центр» у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ 504 від 06.06.2012).

1. Цей Порядок встановлює загальні вимоги та механізм інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб органами, уповноваженими здійснювати адміністративне затримання або затримання згідно з дорученнями правоохоронних органів, або затримання осіб органами досудового розслідування (далі - суб’єкти подання інформації).

2. Негайно після фактичного затримання особи службова особа суб’єкта подання інформації, яка здійснила затримання, повідомляє за допомогою телефонного, факсимільного зв’язків, електронної пошти або через спеціальні інформаційно-комунікаційні системи відповідному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги при головному управлінні юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - центр з надання допомоги) з урахуванням вимог частини п’ятої статті 5 Закону України «Про міліцію» та статті 19 Закону України «Про Державну прикордонну службу України» такі відомості:

прізвище, ім’я, по батькові затриманої особи (якщо вони відомі);
час та підстави затримання особи;
точна адреса місця для конфіденційного побачення адвоката із затриманою особою;
найменування суб’єкта подання інформації, його поштова адреса, номери телефону та адреса електронної пошти;
прізвище, ім’я, по батькові та посада особи, що передала повідомлення.

3. Номери телефонів та адреса електронної пошти, за якими передаються повідомлення про випадки затримання осіб, визначаються центром з надання допомоги та доводяться до відома суб’єктів подання інформації.

Зазначена інформація також розміщується на веб-сайтах Мін’юсту, Координаційного центру з надання правової допомоги (далі - Координаційний центр), головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі і центру з надання допомоги.

4. Повідомлення про затримання осіб приймаються центром з надання допомоги цілодобово.

5. Повідомлення суб’єктів подання інформації, які надходять до центру з надання допомоги, реєструється в момент його надходження. Зазначений центр інформує суб’єкта подання інформації про факт реєстрації повідомлення.

6. Якщо до прибуття призначеного центром з надання допомоги адвоката затримана особа самостійно уклала відповідний договір з іншим адвокатом, суб’єкт подання інформації повідомляє про це центр відповідно до пункту 2 цього Порядку.

7. Протягом однієї години з моменту реєстрації повідомлення про затримання особи центр з надання допомоги в установленому порядку призначає адвоката та видає доручення для підтвердження його повноважень для надання такій особі безоплатної вторинної правової допомоги, про що інформує суб’єкта подання інформації.

8. Призначений центром з надання допомоги адвокат повинен прибути протягом однієї години з моменту отримання доручення, а у виняткових випадках - не пізніше ніж протягом шести годин з моменту отримання доручення до затриманої особи для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У разі коли призначений адвокат на підставах, визначених законом, або з інших незалежних від нього причин не може надати безоплатну вторинну правову допомогу, він негайно повідомляє про це центру з надання допомоги, який протягом однієї години з моменту надходження повідомлення призначає іншого адвоката.

Якщо призначений центром з надання допомоги адвокат не прибув у встановлений цим Порядком строк за зазначеною адресою місця для конфіденційного побачення із затриманою особою, суб’єкт подання інформації негайно повідомляє про це зазначеному центру відповідно до пункту 2 цього Порядку.

9. Відмова затриманої особи від адвоката, призначеного центром з надання допомоги, повинна бути здійснена такою особою в письмовій формі в присутності цього адвоката.

10. З метою забезпечення виконання вимог цього Порядку:

1) центр з надання допомоги:
своєчасно повідомляє суб’єктам подання інформації номери телефонів, адресу електронної пошти, інші необхідні для зв’язку дані;

видає доручення адвокатам для підтвердження їх повноважень як захисників інтересів затриманих осіб;

у разі отримання від суб’єкта подання інформації повідомлення про неприбуття адвоката призначає протягом години з моменту реєстрації такого повідомлення іншого адвоката;

невідкладно інформує керівників головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, прокурорів Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, начальників головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, а також Координаційний центр про порушення суб’єктами подання інформації вимог цього Порядку;

забезпечує взаємодію із суб’єктами подання інформації, іншими заінтересованими органами з метою належного виконання вимог цього Порядку на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

2) суб’єкти подання інформації:

інформують під час затримання кожну особу про право та можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»;

повідомляють центру з надання допомоги про факт затримання особи;

забезпечують вільний доступ призначеного центром з надання допомоги адвоката до затриманої особи, відведення необхідного часу та належного місця для конфіденційного побачення адвоката із затриманою особою до першого її допиту, створення можливості для ознайомлення адвоката з матеріалами справи, реалізацію інших, установлених Конституцією та законами України прав та гарантій діяльності адвокатів;

у разі відсутності реагування центру з надання допомоги на повідомлення про затримання осіб або порушення встановлених цим Порядком строків прибуття адвоката негайно, але не пізніше ніж протягом 24-х годин, інформують про це Координаційний центр за телефоном або адресою електронної пошти, що оприлюднені на офіційному веб-сайті Мін’юсту, головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, а також на власному веб-сайті;

подають щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, центру з надання допомоги інформацію про кількість випадків затримання протягом звітного періоду осіб;

несуть у порядку, встановленому законом, відповідальність за несвоєчасне повідомлення про затримання особи та перешкоджання наданню адвокатом, призначеним центром з надання допомоги, такій особі безоплатної вторинної правової допомоги.

11. Під час виконання вимог цього Порядку центр з надання допомоги та суб’єкти подання інформації дотримуються вимог законодавства України, а також забезпечують конфіденційність отриманої ними інформації, за винятком випадків, установлених законом. 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:
 
 

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 

Новости партнёров
Париж потребовал от мусульманских стран прекратить бойкот французских товаров
Ранее стало известно, что катарские магазины убрали с полок французские товары. Поводом для такого шага стало высказывание президента Франции Эммануэля Макрона об исламе на фоне убийства в пригороде ...

Армения и Азербайджан договорились о новом гуманитарном перемирии
По словам госсекретаря Майка Помпео, стороны конфликта заверили в готовности соблюдать гуманитарное перемирие. "Главы МИД Мнацаканян и Байрамов заверили о готовности имплементировать и соблюдать ...

На Украине поддержали легализацию каннабиса и сокращение числа депутатов
Украинцам предлагали ответить на пять вопросов. Наибольшую поддержку, согласно результатам, получила идея сокращения количества народных депутатов до 300 — за нее проголосовали 95% участников. За ...

Облако тэгов
Популярные статьи
Календарь
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Реклама на сайте
Счётчики
 
"ПРИГОВОР СУДА ИНФО" © 2011-2014. Все права защищены. Копирование материалов сайта возможно только с указанием активной индексируемой гиперссылки на наш сайт.Все материалы сайта предоставляются исключительно для ознакомления. Владелец сайта не несет ответственности за их практическое использование.
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Контакты     |     Статистика сайта     |     Карта сайта     |     RSS 2.0