Добавить в Избранное   Сделать Стартовой  
 
   
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Обратная связь     |     RSS 2.0
Реклама
Личный кабинет
Логин :
Пароль :

» Регистрация
» Напомнить пароль?
Навигация по сайту
Опрос посетителей
По Вашему мнению взяточничество больше распостранено?

В прокуратуре
В суде
В налоговой
В МЧС
В милиции

Архив новостей
Июнь 2015 (3)
Май 2015 (15)
Апрель 2015 (1)
Декабрь 2014 (1)
Октябрь 2014 (3)
Июль 2014 (5)
Приговор суда инфо » Процессуальные документы » Договір про участь захисника у кримінальному процесі

 

Договір про участь захисника у кримінальному процесі

в разделе: Процессуальные документы Просмотров: 5158
ДОГОВІР
про участь захисника у кримінальному процесі


м. ___________ ____________ ____ року

Адвокат ПІБ____________, діючий на підставі Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю від __________ ______р. №________, виданого Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури _________ області (надалі - Адвокат), з однієї сторони, і фізична особа ________ПІБ (надалі - Підзахисний) в особі його представника ___________ПІБ, що є його матір'ю та діє за усним дорученням Підзахисного на підставі цивільної дієздатності (стаття 30 Цивільного кодексу України), з другої сторони (у подальшому поіменовані також - СТОРОНИ), уклали цей Договір про нижченаведене:

1. Предмет Договору.


Адвокат бере на себе зобов'язання надавати необхідну правову допомогу Підзахисному в ___________ суді _________області та в інших правоохоронних органах України при провадженні у кримінальній справі за обвинуваченням ____________ПІБ у скоєнні злочину, передбаченого ч.І ст.115 КК України, а так само при провадженні в інших кримінальних справах, порушених щодо Підзахисного, використовувати передбачені у Кримінально-процесуальному кодексі України та в інших законодавчих актах засоби, способи і методи захисту з метою з'ясування обставин, які спростовують підозру чи обвинувачення, пом'якшують чи виключають кримінальну відповідальність Підзахисного, а Підзахисний зобов'язується виплатити Адвокату гонорар за надання юридичних послуг захисника.

2. Додаткові обов'язки Адвоката.


2.1. Адвокат надає необхідну юридичну допомогу, відповідно до вимог законодавства України, а також чинних міжнародних договорів, згода на
обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

2.2. Адвокат спрямовує свої дії на виправдання Підзахисного, захист його прав та законних інтересів, не може чинити будь-яких дій на шкоду Підзахисного.

2.3. При захисті прав та законних інтересів Підзахисного Адвокат виходить з принципу презумпції невинуватості.

3. Обов'язки Підзахисного


3.1. Підзахисний зобов'язаний надати для здійснення захисту всю необхідну інформацію, яка їй відома у справі, та яка відноситься до провадження у кримінальній справі, представити необхідні для захисту документи, речі та інші матеріали, які можуть бути в її розпорядженні.

3.2. Здійснити або доручити здійснення оплати юридичних послуг Адвоката згідно з цим Договором.

3.3. Підзахисний погоджується, що позиція захисника в справі визначається лише самим Адвокатом залежно від обставин справи, з урахуванням думки Підзахисного та відповідно до вимог національного законодавства і правил адвокатської етики. Підзахисний не вправі вимагати від Адвоката засобів, способів і методів захисту, які заборонені законом, не відповідають вимогам адвокатської етики, можуть зашкодити інтересам Підзахисного.

4. Основні повноваження Адвоката.


4.1. Адвокат здійснює свою професійну діяльність, згідно з умовами цього Договору, в усіх установах, підприємствах, організаціях, в тому числі, в судах України.

4.2. Адвокат оскаржує незаконні судові акти (рішення, постанови, ухвали, вироки) до апеляційних та касаційних судових інстанцій.

5. Виплата гонорару та компенсація додаткових витрат


5.1. За надання правової допомоги Підзахисний зобов'язується виплатити Адвокату гонорар у розмірі _________ грн. повністю в строк до ____ грудня 20____ року.

5.2. За прийняття доручення згідно цього Договору до виконання Адвокату виплачується аванс, який складає тридцять відсотків суми гонорару.

5.3. Підзахисний, погоджуючись з проведенням інших витрат, платних послуг (проведення досліджень, тощо) компенсує їх Адвокатові, а у разі відсутності коштів на їх оплату своєчасно повідомляє про це Адвоката і погоджується з тим, що відмова в проведені запропонованих Адвокатом заходів може вплинути на результативність виконання функцій захисту. ,

5.4. За дорученням Підзахисного виплата Адвокату гонорару та витрат може бути здійснена третіми особами.

6. Конфіденційність


6.1. Адвокат зберігає адвокатську таємницю (інформація, яка отримана при здійсненні професійних обов'язків захисника в кримінальному процесі за цим Договором або у зв'язку з ним).

6.2. Підзахисний зобов'язаний не розголошувати відомості, які йому стали відомі від Адвоката, та інформацію, яка забезпечує безпеку самого Адвоката.

7. Дія Договору


7.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами.

7.2. Цей Договір, якщо він достроково не буде припинений з ініціативи Підзахисного, діє протягом всього провадження у кримінальній справі доти, доки не будуть вичерпані всі засоби захисту, передбачені національним законодавством, а у справі не буде прийнято остаточне рішення.

7.3. Адвокат після використання всіх національних засобів правового харакгеру, а у разі необхідності - за письмовим дорученням Підзахисного - здійснює підготовку заяви та інших процесуальних документів з метою захисту прав та інтересів Підзахисного в Європейському Суді з Прав Людини.

8. Адреси, інші реквізити та підписи Сторін:


ПІДЗАХИСНИЙ:
Громадянин України _____________ПІБ,________ _____р. народження, що
народився в м.________, місце проживання зареєстроване за адресою: вул.___________, м._______ ________області;
в особі його представника _________ПІБ, що є його матір'ю та діє за усним дорученням Підзахисного; фактично мешкає за адресою: вул.____________, м.____________________ _____________області; тел._______________

АДВОКАТ: ___________ПІБ,
свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю від __________ _____р. №_______, видане Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури ________області; мешкає за адресою: вул.________, кв____, м. ________, тел.__________. Ідентифікаційний номер ДРФО ________________________________. 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:
 
 

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 

Новости партнёров
РФПИ опроверг отказ в регистрации вакцины «Спутник V» в Бразилии
Как сообщил Российский фонд прямых инвестиций (РФПИ), Бразилия не отказывалась от ускоренной регистрации российской вакцины от коронавируса «Спутник V», а запросила дополнительную информацию. Ранее ...

Шредер: Воссоединение Крыма с Россией вызвано расширением НАТО
Бывший канцлер ФРГ Герхард Шредер заявил, что расширение НАТО на восток стало одной из причин, способствовавших возвращению Крыма в состав России.

Адвокат Трампа заявил об участии в защите президента по делу об импичменте
Вашингтон, 17 января 2021, 07:40 — REGNUM Подготовкой линии защиты по делу об импичменте действующего президента США Дональда Трампа занимается личный адвокат американского лидера Рудольф Джулиани. ...

Облако тэгов
Популярные статьи
Календарь
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Реклама на сайте
Счётчики
 
"ПРИГОВОР СУДА ИНФО" © 2011-2014. Все права защищены. Копирование материалов сайта возможно только с указанием активной индексируемой гиперссылки на наш сайт.Все материалы сайта предоставляются исключительно для ознакомления. Владелец сайта не несет ответственности за их практическое использование.
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Контакты     |     Статистика сайта     |     Карта сайта     |     RSS 2.0