Добавить в Избранное   Сделать Стартовой  
 
   
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Обратная связь     |     RSS 2.0
Реклама
Личный кабинет
Логин :
Пароль :

» Регистрация
» Напомнить пароль?
Навигация по сайту
Опрос посетителей
По Вашему мнению взяточничество больше распостранено?

В прокуратуре
В суде
В налоговой
В МЧС
В милиции

Архив новостей
Июнь 2015 (3)
Май 2015 (15)
Апрель 2015 (1)
Декабрь 2014 (1)
Октябрь 2014 (3)
Июль 2014 (5)
Приговор суда инфо » Процессуальные документы » Угода про примирення

 

Угода про примирення

в разделе: Процессуальные документы Просмотров: 9254
УГОДА
про примирення


м._________
__ __________20__ року


Потерпілий _________________П.І.Б., __ __________ 19__ року народження, уродженець с. Н-ськ Н-ського району Н-ської області, громадянин України, має вищу освіту, пенсіонер, одружений, мешкає за адресою: м.____________, вул. _____________ __ кв.__, з однієї сторони, та підозрюваний (обвинувачений) _________________П.І.Б., __ _____________ 19__ року народження, уродженець м.__________________ Н-ської області, громадянин України, має середню освіту, офіційно не працює, одружений, має на утриманні малолітню дитину ______ р.н., раніше не судимий, зареєстрований м. Н-ськ вул. ___________ __ кв.___, з іншої сторони, якому слідчим
____________________________________________________________________________________________________________,
(найменування органу досудового розслідування, звання, прізвище, ім'я та по батькові)

за погодженням з прокурором прокуратури Н-ського району м.Н-ськ
___________________________________________________________________________________________,
(звання, прізвище, ім'я та по батькові)

« __ » _______ 20__ року у кримінальному провадженні № ________________________, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань __ ______________20__ року, висунута підозра у тому, що _______________ _________________П.І.Б.,
(дата)
_____________________________________________________________________________________________________________,
(суті та обставини підозри, обвинувачення в скоєнні кримінального правопорушення)

_____________________________________________________________________________________________________________,
тобто у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.___ч._ КК України – _________________________________.

Обставини, які пом’якшують покарання _________________П.І.Б., передбачені ст.__ КК України, _________________.

Обставини, які обтяжують покарання _________________П.І.Б., передбачені ст.__ КК України, не встановлено.

Відповідно до п. __ ст.__ КК України, вчинене _________________П.І.Б. кримінальне правопорушення, передбачене ч._ ст.___ КК України, кваліфікується як _________________________________________ .
(ступінь тяжкості)

В присутності: захисника підозрюваного – адвоката ________________, представника потерпілого адвоката _________________П.І.Б. з додержанням вимог, передбачених ст.ст. 468-469, 471 КПК України, уклали Угоду про примирення, яка містить наступні умови та застереження:

1. Угода про примирення укладена за ініціативою підозрюваного _________________П.І.Б.

2. Потерпілий _________________П.І.Б. та підсудний _________________П.І.Б. підтверджують, що укладення Угоди про примирення є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в Угоді.

3. Підозрюваний _________________П.І.Б. в ході досудового розслідування, щиро розкаявся, беззастережно і в повному обсязі визнав свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні зазначено вище, що дозволило сторонам, відповідно до вимог ___ КПК України, укласти дану угоду.

4. Підозрюваний _________________П.І.Б. після підписання Даної Угоди відшкодовує в повному обсязі потерпілому _________________П.І.Б. моральну шкоду та матеріальні збитки, які загалом складають 10000 (десять тисяч) гривень. Підтвердженням відшкодування _________________П.І.Б. _________________П.І.Б. вищезазначеної моральної шкоди та матеріальних збитків є власноруч написана потерпілим _________________П.І.Б. розписка.

5. Потерпілий _________________П.І.Б.та підсудний _________________П.І.Б. погоджуються на призначення _________________П.І.Б., мінімального покарання, передбаченого санкцією ст. ___ ч._ КК України, у вигляді 3 /трьох/ років обмеження волі, зі звільненням від його відбування, згідно ст.75 КК України на один рік.

(Сторони погоджуються на призначення покарання _________________П.І.Б. за ч._ ст.___ КК України у вигляді обмеження волі на три роки із звільненням від відбування покарання з випробуванням на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком в один рік.)

Потерпілий _________________П.І.Б. – заперечення щодо виду і розміру покарання, відсутні _________________

Підозрюваний ______________П.І.Б. – заперечення щодо виду і розміру покарання, відсутні _________________

6. Потерпілий _________________П.І.Б. та підсудний _________________П.І.Б. підтверджують та розписуються про це, що вони розуміють наслідки укладення та затвердження Угоди про примирення, якими є:

Для підозрюваного _________________П.І.Б. — обмеження права оскарження вироку в апеляційному та касаційному порядку згідно з положеннями статей 394 і 424 цього Кодексу та відмова від здійснення прав, передбачених пунктом 1 частини четвертої статті 474 цього Кодексу, а саме: відмова від права на судовий розгляд, під час якого прокурор зобов'язаний довести кожну обставину щодо кримінального правопорушення, у вчиненні якого його обвинувачують, відмова від права допитати під час судового розгляду свідків обвинувачення, подати клопотання про виклик свідків і подати докази, що свідчать на його користь;

Підозрюваний _________________П.І.Б.

Для потерпілого _________________П.І.Б. — обмеження права оскарження вироку в апеляційному та касаційному порядку згідно з положеннями статей 394 і 424 цього Кодексу та позбавлення права вимагати в подальшому притягнення особи до кримінальної відповідальності за відповідне кримінальне правопорушення і змінювати розмір вимог про відшкодування шкоди;

Потерпілий _________________П.І.Б.

7. Підозрюваному_________________П.І.Б.роз'яснено, що невиконання ним Угоди про примирення тягне за собою скасування судом, за клопотанням прокурора, (потерпілого) вироку, яким була затверджена дана Угода про примирення.

8. Дана Угода про примирення укладена в трьох (чотирьох) примірниках, по одному примірнику для потерпілого та підозрюваного, один примірник — для ______________ районного суду м.___________, який відповідно до ст.475 КПК України ухвалює вирок, яким затверджує Угоду про примирення і призначає узгоджену потерпілим та підозрюваним міру покарання.

9. Потерпілий _________________П.І.Б. та підсудний _________________П.І.Б. підтверджують, що перед підписанням дана Угода про примирення ними особисто прочитана і підписана без зауважень та доповнень.

10. Угода про примирення укладена в приміщенні офісу ___________________ «______________», що розташоване, за адресою: м.Н-ськ, вул.________________, _.


УГОДУ ПІДПИСАЛИ:

Підсудний _________________П.І.Б.

Потерпілий _________________П.І.Б.


Особи, які були присутні при укладенні Угоди про примирення:

Захисник підозрюваного _________________П.І.Б. – адвокат ________________,


Представник потерпілого - адвокат _________________П.І.Б. 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:
 
 

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 

Новости партнёров
Определены сроки выхода России на плато по коронавирусу
Россия может выйти на плато по количеству заражений коронавирусом в течение двух недель. Такие сроки определила заместитель директора по клинико-аналитической работе ЦНИИ эпидемиологии ...

Названа главная ошибка заразившихся коронавирусом россиян
Глава отделения микробиологии латентных инфекций Института имени Гамалеи Виктор Зуев назвал нежелание обращаться к врачам главной ошибкой заразившихся коронавирусом. Ученый призвал россиян не ...

Азербайджан заявил об уничтожении восьми армянских РСЗО «Град»
Минобороны Азербайджана заявило об уничтожении восьми армянских реактивных систем залпового огня "Град" в Нагорном Карабахе, сообщается на сайте ведомства.

Облако тэгов
Популярные статьи
Календарь
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Реклама на сайте
Счётчики
 
"ПРИГОВОР СУДА ИНФО" © 2011-2014. Все права защищены. Копирование материалов сайта возможно только с указанием активной индексируемой гиперссылки на наш сайт.Все материалы сайта предоставляются исключительно для ознакомления. Владелец сайта не несет ответственности за их практическое использование.
Главная     |     Новости     |     Справка     |     Форум     |     Контакты     |     Статистика сайта     |     Карта сайта     |     RSS 2.0